Oznámení

Happy New Year

31. prosince 2009 v 14:47 | Jenn
Omluvte tu fotku:D lepší sem k dispozition zrovna neměla.
Tak všechno nej*

NÁVRAT??

28. listopadu 2009 v 15:33 | Jenn
Zdravííím..


Táááák se zas ozývám, tak po půl roce nebo jak dlouhé době:D Jak se Vám vede?? Doufám, že bájově:) Možná vás zajímá, kde jsem se celou tu dobu toulala. Vlastně ani nevím, co bych na to měla říct. Za tu dobu se stalo takových věcí, které změnily můj život, moje názory, MĚ samotnou.. A před pár týdny mi začalo docházet, že se mi zase zastesklo po blogu ,po mojí tvořivosti, která od té doby, co jsem na blog přestala chodit, úplně zanikla a můžu říct že se rovná nule://
Tak že myslím, že se zas vracím:) Nebudu nejspíš moc často přispívat kapitolkama, ale ráda budu psát názory, krátké povídky, citáty, deník, apod. Prostě tak nějak všechno:) Pochybuju že sem ještě někdo chodí. Teda spíš chodit bude, protože počítám, že na Jenn/Keu/Ateu všichni dávno zapomněli.. Ale to je přirozený. Jednoduše sem budu přispívat a ráda uvidím, když tady budou komenty:)
Ták jen doufám, že si někdo vůbec týhle zprávy všimne:D
Zatím se mějte krásně, brzo tu přibude nějaký článek:))

Pa, Jenn

EXISTUJEME už rok a 4 dny! =))

12. června 2009 v 13:49 | Jenn
JUPÍÍÍ..
Lidičky, ikdyž si to už asi nikdo nepřečte kvůli mé nečinnosti, tahle stránečka už tu je rok:) a čtyři dny přesněji řečeno. Nějak jsem si to dnes uvědomila a donutilo mě to sem zase zajít a něco připsat... A ikdyž už sem nechodím, nemám blog, nepíšu, nebloguju, nelayoutuju..stejně jsem si vzpomněla. Protože tu část života kterou jsem na janeeska.blog.cz, ff-atea.blog.cz a na inscape.blog.cz prožila ze svý paměti nikdy nesmažu. Ty pocity který sem tady zažívala, chvíle kdy jsem mohla psát..nelze zapomenout;) a všichni, kteří to měli někdy podobné, by mi dali jen za pravdu, tím si jsem jistá.
A nevím, možná mě mrzí, že už to není. dokonce jsem přemýšlela, že se vrátím..?? Nevím, sama nevím..možná že ten život, ve kterém jsem mohla psát příběhy a otevírat své světy, mi pomáhal. Aspoň v něm sem si připadala skutečná a užitečná. Schopná něčeho...psaní. Našla jsem v sobě 'talent'. Ač malý, přece jen. Že je tu aspoň jedna věc, v které vynikám nad ostatními. Tedy i když je to dost maličké vynikání, přece jen... Dávalo mi takový pocit sebejistoty, že dokážu něco víc. Ikdyž tomu tak nebylo a není, měla jsem ten pocit a to stačilo. A možná že se k tomu zase vrátím, rozevřu staré kapitoly a navážu ve svém životě stejně jako ve svých povídkách. Možná...
Zatím pa, Jenn

P.S. Děkuji všem, kteří kdy vstoupili na moji stránku. Děkuji všem, které jsem mohla skrz své tři blogy poznat. A věřte, že na vás nezapomenu. NIKDY. Myslela jsem, že to dokážu, ale nedokážu. Nejde to.. Mám vás v srdci ať jsem vás znala jen skrz vaše povídky nebo z komentářů, stejně tam jste.. prostě jo no..*

What does it mean?

17. dubna 2009 v 16:06 | Jenn
Omlouvám se, prostě to tady upadá a co?? Vadí to snad??
Ne.

Byla jsem v Anglii. Byla jsem ve Francii. Byla, jsem a budu šťastná i smutná.
Život je boj a já se učím bojovat.
Bez psaní, bez pc, bez minulosti.
Jen s tím, co mám teď. S tím, co je nové a co miluju.
To, co bylo, už zmizelo. Nechybí mi to a já tomu také ne.
Psaní je definitivně pryč.
A nejsou to prázdniny, pochybuju, že se vrátí.
Jsem zmatená a zmatená dlouho budu.
Potřebuju odpověď a potřebuju budoucnost.
Pro tohle všechno si však musím jít.
Tak tedy...
JDU.

xxx

PS.
S kočkou mojí milovanou u Buckinghamského paláce:) Nikdy na těch (zatím jen) osm let s tebou nezapomenu. Takže tu být prostě musíš. Ona ta nalevo, já napravo:))
Sbohem lidičky:)

PAUSE?

1. února 2009 v 21:05 | Jenn
Čas utíká. Míjí mě vteřina za vteřinou, minuta za minutou, měsíc za měsícem...
A já mám pocit, že jím až příliš zbytčně mrhám:))

Hlašte se! Soutěž Leyky a Nerinky:)))

28. ledna 2009 v 16:43 | Jenn
Leandra a Nera, dvě moje zlata:), chystají pro vás/nás soutěž.
Jelikož jsou to obě zkušené, a bohužel už bývalé blogařky a povídkářky, přirozeně je to soutěž pro nás ostatní povídkáře. :)) Určitě se přihlašte, za zkoušku nic nedáte a čím více nás bude, tím líp přece:) Takže neváhejte!
Soutěž naleznete >> TADY << :))
Mimochodem...už chci jaro!xDD

Nová povídka, ikdyž vlastně vůbec ne nová! - DŮLEŽITÉ:)

25. prosince 2008 v 22:33 | Jenn
Prosím čtete!!

Lidičky,

Čájo lužličkové

3. října 2008 v 21:20 | Jenn
Čau lidi, tak se ozývám. xD
No, mám pár novinek. Jelikož 29. září byl můj ctěný den - bylo mi čtrnáct (víte, jsem velká holka!), dostala jsem bráškův noťásek. Nu a ptž tam ještě není net a nejspíšani nebude (snad!), tak píšu! Důvodem slova snad je, že pokud by tam internet byl, nikdy bych se k psaní nepřinutila. A víte, musím se pochválit. Za dnešní odpoledne jsem vymyslela novou povídku a už pomalu roste.
Tedy, nebude to povídka. Rozhodla jsem se psát trochu víc. Nebudu to zde zveřejňovat, třeba z toho vznikne i knížka...ne, mlčím! Na tohle za prvé nemám ani trochu talent a už vůbec ne čas. Ani trpělivost. Jednoduše vzniká nový příběh. Nebudu zde zveřejňovat o čem, Inees mi trochu zkrachla, takže jsem se rozhodla pro něco zcela nového, co dokončím! Alespoň bych chtěla. =)
No nic, jinak mi dnes odjela maminka do Řecka, takže budu 12 dní přežívat pouze s tatínkem a bráškou, který bude stejně celej tejden na vysoký, takže to je fuk. No prostě to bude dost fuška. xD Jinak jsem teď furt ponořená v knížkách. Od kámošky jsem si půjčila Eragona, což je něco dokonalýho! <3 A k narozkám mi babčá darovala Svítání<3. Ještě jsem nezačala číst, ale co dočtu Eragona, vrhnu se na to. =)
No tak už doopravdy jdu, mějte se krásně, pá:-*

Pište povídky.cz

4. září 2008 v 16:13 | Jenn
Pište-Povídky.cz - Startovací plocha pro spisovatele
Grrr. Psala jsem sálodlouhý text, aby jste věděli co se mnou je a jak to vypadá s blogem, a vlastně všechno co se ted děje tady u mě... a jedním nevímjakým tlačítkem jsem to omylem celé smazala, takže na to kašlu, stejně by si to asi nikdo nečetl..
Alespoň vkládám banner se stránkou kam by jste se měli všichni ubrat po mém vzoru. :D :)) Mrkněte tam určitě. ;) A pokud chcete shlédnout i má dílka, zadejte v Uživatelích Jenn*.
Loučím se a zase někdy časem..

Zase tu straší...

31. července 2008 v 18:11 | Jenn
Tak jsem zase tady lidi.
Radost?
Nechci znát odpověď, raději.

Hoop Camp

6. července 2008 v 0:16 | Jenn
Lidi,
zítra (lépe řečeno dneska neboť je 0:13) odjíždím na šest dní do Zlína na basketbalový kemp. Což znamená, že tu tento čas nebude nic přibývat a nebudu komentovat, jistě vám budu chybět... ne, raději neodpovídejte, nechci to vědět! xD

Nějaké to shrnutí*

1. července 2008 v 11:53 | Jenn
Mám pro vás pár čerstvých novinek, pár špatných, pár dobrých. :))
Takže slyšte, slyšte...

Soutěž je tu:))

26. června 2008 v 14:36 | Jenn
Lidičkové, soutěž začala. Doufám, že se vás zapojí co nejvíce, kdyžtak to rozhlašte na svých blocích, prosím. :)) ZDE je soutěž umístěna.;))

Soutěěěž!

15. června 2008 v 21:17 | Jenn
Lidi, chystá se pro vás nová soutěž! :P
Pokud chcete vědět více, klikněte na celý článek. :o)

A je to tu:o)

8. června 2008 v 14:17 | Jenn
Vítám vás tu! Tak je tu můj nový blog, který bude takovou mou soukromou záležitostí, ne jako ty ostatní. :o)
Zatím mě nikdo neznáte a tento blog taky ne, ono se to tu však hodně rozjede, to ještě uvidíte. :P Tak pa, Jenn. ˇˇ
 
 

Reklama