Listopad 2009

Toulání se v myšlenkách:)

28. listopadu 2009 v 23:50 | Jenn |  Myšlenkové pochody
V posledních několika měsících se čím dál častěji toulám ve svých myšlenkách.
Ať se jedná o vzpomínky, touhy, sny, přání či budoudnost...
A vždycky dojdu k jedinému řešení - jsem ráda za to, co se stalo. Za to, že právě jeho jsem mohla poznat, že právě s ním jsem mohla něco zažít, ikdyž toho nebylo příliš. Jsem ráda, za ty noci, kdy bloudí v mojí hlavě. I přesto, jak moc mi tím vším ubližuje, protože vím, že mě odmítl. A protože to dělá ještě těžší..

NÁVRAT??

28. listopadu 2009 v 15:33 | Jenn |  Oznámení
Zdravííím..


Táááák se zas ozývám, tak po půl roce nebo jak dlouhé době:D Jak se Vám vede?? Doufám, že bájově:) Možná vás zajímá, kde jsem se celou tu dobu toulala. Vlastně ani nevím, co bych na to měla říct. Za tu dobu se stalo takových věcí, které změnily můj život, moje názory, MĚ samotnou.. A před pár týdny mi začalo docházet, že se mi zase zastesklo po blogu ,po mojí tvořivosti, která od té doby, co jsem na blog přestala chodit, úplně zanikla a můžu říct že se rovná nule://
Tak že myslím, že se zas vracím:) Nebudu nejspíš moc často přispívat kapitolkama, ale ráda budu psát názory, krátké povídky, citáty, deník, apod. Prostě tak nějak všechno:) Pochybuju že sem ještě někdo chodí. Teda spíš chodit bude, protože počítám, že na Jenn/Keu/Ateu všichni dávno zapomněli.. Ale to je přirozený. Jednoduše sem budu přispívat a ráda uvidím, když tady budou komenty:)
Ták jen doufám, že si někdo vůbec týhle zprávy všimne:D
Zatím se mějte krásně, brzo tu přibude nějaký článek:))

Pa, Jenn