No WOW..XD Má historicky první kapitola aneb když jsem začla psát

17. ledna 2009 v 12:49 | Jenn |  Dear diary
Nechala jsem to přesně tak, jak to bylo napsané. :) Bylo to napsáno 10.1. 2008 - to byl den, kdy jsem se prvně dostala k HP ff a blogům ruzných lidí. Téměř nikdo z nich už mi nepíše a já nepíšu jim, ale nezapomněla jsem. A tohle jsem sem hodit musela. Ikdyž je to strááášná kapitola, byla to historicky první za můj život. Doufám, že jsem se zdokonalila.xD A ještě něco... ikdyž je to už rok... přijde mi to jako včera. Byly to nádherný doby... :')
Hodně nervů při čtení..xD


Tak je tu první kapitola a s ní vás tu i vítám,pokud ste si nečetli prolog,doporučuju vám to udělat - dozvíte se víc o tomhle příběhu.;) A ještě vás všechny prosím,aby jste přidali komentář,když to budete číst... Díky. :-)
,, Juchůůůůů !!!!!´´ křičel šťastný James ,když letěl dolů na hřiště,kde se během minuty shromáždil nejen celý Nebelvír,ale i ostatní koleje,které fandili Jamesovi a jeho týmu. S potěšujícím výskotem ho vítali na perfektně zeleném a střiženém trávníku. James roztáhl tvář v široký úsměv až se odhalily jeho běloučké zuby. ,,Jak já miluju tyhle chvíle,kdy vyhrajem a všichni mě tady milujou,aspoň pro jednou...´´ zachichotal se v duchu James a dál si vychutnával pocit vítězství. Ještě lepší to bylo ve chvíli kdy zahlédl závoj rudých vlasů jeho vyvolené.... Ach Lily,to byla jeho láska.
,,Tak kde seš?!´´ drcl do něj někdo ze zadu a James se se smíchem otočil za známým hlasem jeho nejlepšího kamaráda Siriuse.
,,Tady!Kde jinde? Užívám si tý chvíle,kdy mě tady všichni zbožňujou...´´ odpověděl mu se smíchem.
,, No všichni asi ne.´´ dodal mu s vážnou tváří Sirius,ale hned vyprskl smíchy. V Jamesových očích viděl údiv. ,, Tak Evansová tě nesnáší normálně a tady to je možná ještě horší. ´´ smál se Sirius jako pominutý,protože moc dobře věděl jak se jeho kamarád marně snaží už hodnou chvíli o srdce tý rudovlasý holky se zelenýma očima.
,,Zas tak vtipný to není..!! ´´ dodal jen uraženě James a přesto se ohlédl na místo,kde předtím zahlédl ty jedinečné vlasy,které žádná jiná v Bradavicích nemá. Uviděl co chtěl,svou krásnou Lily jak kráčí se svou nejlepší kamarádkou Leaslií zpět k hradu. Smutně se usmál,jak si mohl myslet,že by tu na něj čekala když nesnáší famfrpál a ještě víc jeho samotného...
×××
,, No tak brácho! Přece tě tak nevzalo co sem ti řek na hřišti,ne?! Dělal sem si srandu,vždyť mě snad znáš!?´´ řekl s údivem v očích Sirius ,když už seděli ve společenské místnosti. James byl jako vyměněný,musel stále myslet na Lily a už ho to pomalu začalo štvát. ,,Vždyť za to nestojí! Už přes rok se o ní snažím a ona? Jen mě uráží a odmítá... A ignoruje! Tak proč se sakra neobjeví nějaká jiá,co by mě zbavila tý naivní myšlenky,že jí miluju? ... ´´ Nevěděl ale,že to není jen myšlenka,to jeho srdce mu rozkazovalo a on se nedokázal bránit,vlastně ani nechtěl.
,, Tak posloucháš mě vůbec?! Co ti sakra je?! ´´ zeptal se Sirius už snad po sté.
,, Jo,sorry Tichošlápku... Jen jsem... přemýšlel.´´
,,O kom asi...´´ řekla se záští v hlase okolo procházející dívka,které se James velice líbil.
,, To není tvoje věc Jessiko.´´ odpověděl se stejnou záští James.
Nemohl tuhle holku vystát. Dřív,když ještě nechtěl Lily,poznal Jess. Byla to vždycky krásná ,štíhlá dívka s blankytně modrýma očima,které byli skoro až bílé a nádhernými hedvábnými vlasy havraní barvy. Člověk by řekl,že patří do Zmizojelu,s tímhle temným,ale neskutečně nádherným barevným doplněním,které jí dělalo neobyčejnou a nadpozemsky krásnou. Jamie jí však už nemohl mít,dal jí srdce,jednou a dost. Zažili spoustu krásných chvil,které pro něj byli důležitými poznatky,ale ona mu ublížila. Při té vzpomínce ho zamrazilo. Měl stále před očima tu podívanou kdy vešel omylem do jiné učebny a ona tam stála napůl svlečená v rukou nějakého Zmijozelského. Musel se i přes ten mrazivý pocit usmát,byla to prostě mrcha,která mu za to nestála. ,, To Lily je něco jinýho,nikdy by to neudělala ´´ ujišťoval se.
Teď už byl Sirius vážně naštvaný. ,, Já se nudim,myslel sem že zapijem tvoje vítězství a chtěl sem ti něco dát. Ale ty na to asi nemáš čas,tak pudu asi za Náměsíčníkem a Červem.´´ a už se zvedal z měkkého křesla.
,, Néééé!!! Ne,já už sem při smyslech,cos mi chtěl dát?´´ přesvědčoval ho James. Sirius se zasmál,moc dobře věděl jak na svého kamaráda,který snad nic nemiloval víc než dárky - vlastně jo,Lily. Ale stejně,vytýhl malou krabičku,která se mu hned rozklepala v ruce.
,, No dobře,tak... Tady máš za to že si pro nás vyhrál s tvym týmem pohár,jednu sem si taky pořídil,myslel sem ,že by sme to mohli používat místo těch starejch zrdcátek. Sakra... Už mlčim,málem sem úplně prozradil co to je.. ´´ zamračil se Sirius,ale hned se zase začal usmívat a pokyvovat na okolo jdoucí krásnou brunetku na kterou následně ukázal vztyčený palec.
,, Jej,skvělý tak to dej sem a přestaň tady flirtovat!´´ smál se James a nedočkavě natahoval ruku jako malý klučík.
,, No jooo ty. Tak tady to máš,myslim že se ti to líbit bude.´´ napínal ho Sirius ještě víc a jen pomalu mu předával dárek. Jakmile ho James měl na dosah ruky čapl ho a rychle strhával tenký obal. Pod ním však byl další stejný obal a pod ním další. Sirius se smál jak pominutý,moc dobře věděl jak je kamarád nedočkavý.
,, Seš jak malej kluk Tichošlape.´´ zamračil se James,ale přesto dál trhal.
,, Já?!´´ smál se upřímně Sirius ,, Se koukni na sebe jak nedočkavě to tady rveš.´´
Konečně už James strhl poslední obálek,až mu v ruce zbyla jen malá krabička která sebou teď trhala ještě víc,nedůvěřivě na ní koukal.
,, Teď bacha ať ti neuletí.´´ usmál se Sirius a čekal na Jamesovu reakci. Ten pomalu otevřel krabičku a jakmile zahlédl co je uvnitř,oči se mu rozzářili.
,,Tichošlape,díky,ta je skvělá! Bude se mi hodit k těm dalším dvaceti čtyřem!´´ usmíval se od ucha k uchu a držel v ruce svou novou zlatonku.
,,Věděl sem že ti udělá radost,ale nezapomeň,je jako ty naše starý zrdcátka,můžem spolu kdykoli komunitkovat.´´ mrkl na něj kamarád a vytáhl z kapsy stejnou zlatonku jako měl James v ruce.
,, Jo,jasný! Tak já du spát,musim ráno ještě dopsat to nudný pojednání o mizícím prášku a jeho užití. A moc dík Tichošlape. ´´ mrkl James na Siriuse ale ten jen nechápavě koukal.
,, Vždyť sme ještě neza... ´´
,, Mimochodem,už sme ten zápas zapili tak třikrát.´´ dodal James,když viděl jak se jeho kamarád natahuje pro další flašku ohnivé whiskey a zmizel v ložnici kde už Remus s Petrem tvrdě spali.
×××
James byl moc velký spáč na to,aby se donutil vstát kvůli nějakému pojednání,ale dneska vstal. Ne však kvůli pojednání,ale kvůli svému dárku,který včerejšího večera dostal od svého kamaráda. Ten ještě ležel ve své posteli a tiše chrápal. James zašátral v kapsách svých džínů a vytáhl lesklou zářivě zlatou zlatonku. Chvilku jí jen převaloval po dlani a pak se dotkl jejich křídel. V tu ránu všechno zbělelo a on viděl jen bílo. Vypadalo to jako mlha. Zpočátku nic neviděl,avšak potom se obraz před ním začal přibližovat a ostřit se. Nebyl to však Sirius ,ale někdo úplně jiný,někdo koho ani nejspíš neznal. Byl to snad on? Někdo tam stál,zády. Nějaký chlapec,který měl úplně stejné neposedné vlasy,ale přeci to nemohl být on.. ?
,,Kdo to sakra ....´´ James strnul...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Terunečka Terunečka | Web | 17. ledna 2009 v 12:52 | Reagovat

překrásnej designek :))

2 Déčko Déčko | Web | 17. ledna 2009 v 12:56 | Reagovat

ahoj klikni na web a dostaneš se na super hru.

stačí se tam zaregistrovat a hraješ zadara!!

pomůže mi to dík

3 Livien Livien | Web | 17. ledna 2009 v 15:18 | Reagovat

Jé, náhodou moc hezká. Teď co můj blogísek měnil adresu jsem se také probírala svýma úplně prvníma dílkama a upřímně ? Jsou to krásné vzpomínky a kolikrát jsem se jen tak pro sebe usmívala, nebo kroutila hlavou jak jsem něco tak hroznýho vůbec mohla napsat.

Ale ještě jednou, moc pěkný :))

4 angel angel | Web | 18. ledna 2009 v 12:42 | Reagovat

Náhodou že to byla tvoje první...tak je opravdu dobrá...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.