Listopad 2008

Memories

23. listopadu 2008 v 14:17 | Jenn |  Myšlenkové pochody
Týjo!! Tohle jsem našla na jednom dáááávném blogu. :) Mém dávném blogu. Přidala jsem tam jen asi 10 článků a jedním z nich bylo tohle... překvapilo mě, že jsem to napsala dřív. Teď by mě to asi neudivilo, ale... 14.1.2008... jsem tohle snad ani já psát nemohla...?? :))

Vampire's night

23. listopadu 2008 v 13:23 | Jenn |  Past layouts
Po delším přemítání jsem se rozhodla, že již upravovat lay nebudu. Dalo by příliš moc práce, než bych udělala další zarovnání stránky >> vytvořila nový vzhled stránky. A to se mi upřímně nechce. Určitě vám to nijak zvlášť nevadí..O:))

Jednoduše se musím pochválit. xD Zní to sice divně, ale na tenhle lay jsem i hrdá. :)) Byl strašně lehký, ale přesto se mi líbí. Docela. xD V rámci mých možností...O:))
Jelikož je tohle v podstatě můj... 4. lay v historii vůbec, možná proto jsem na sebe hrdá, protože je docela obstojný. Nicméně, měl být úplně jiného rázu a naprosto jiných barev!xD Růžovou a fialovou zrovna nemusím, nu. No jednoduše... okomentujte vy sami, jak se vám lay líbí... :))) Ta holčina je pěkná, že? Dává tomu takovou... elegantnost:P...


REKONSTRUKCE!!!

21. listopadu 2008 v 23:55 | Jenn
Velká rekonstrukce vzhledu!! Netsíhám doladit, omlouvám se, prozatím to tu bude strašit takto!

Jen tak letem světem..

18. listopadu 2008 v 19:38 | Jenn |  Dear diary
Vezměme to rychle a bezbolestně. xD
Tak abych vám přiblížila co se furt okolo mě děje, sepíšu pár řádků na vysvětlenou. :)) Ono toho totiž zas tak moc není.
Dvě hlavní události tu však jsou - konečně jsem se doopravdy pustila do pořádného a pilného psaní svého fantasy příběhu/knihy o Steleen. Nic vám k tomu říkat nebudu. ;)
A za druhé, konečně jsem se dokopala k znovustažení Photoshopu, teď jen, zdali pofaká. A budu se moci zase vrhnout na lyoutování! Ne, že bych v tom byla dobrá, protože jsem zatím udělala jen pouhé dva layouty...xD Ale strašně mě to baví. :))
Více asi nemám co říct, snad jen, že mě sere škola. Nedá se to jinak nazvat. Veškeří učitelé, co mě mají rádi, mi zhoršují známky, spolužáci... jsou spolužáci. Máme nejspíš nejhorší třídu, jakou jsme mít mohli. No a jinak? Jsem překvapená, že dosavaď budova nespadla. Nenávidím to tu, vážně... nenávidím.
Tak ahojda brouci, stejnak už sem nikdo moc nechodí. :((

Gym class heroes - Cupids Chokehold

15. listopadu 2008 v 23:36 | Jenn |  Music

Tahle písnička je úžasná a video taky. :)) Je z mé dávné minulosti. Teď jsem jí tu vyhrabala a... připomíná mi hrozně moc věcí. :)) Je to zajímavé... No nic, ahojda.

30 otázek

13. listopadu 2008 v 16:38 | Jenn |  Otázky, bleskovky či řetězáky
Muhehe, mňau mňau, haf... aneb hrabe mi ve věži. xD
Dnes mám vážně jeden ze svých praštěných dnů, čili ,,den praštěné perníkovky''. xD Ne, už fakt nevím. Mlčím raději! :)) Místo toho vám přináším čerstvé zprávy z netového regionu Ivusha a okolí. XD Vidíte?! Už zase!
Tak tedy... U Ivushy jsem narazila na vcelku známou věcičku - 30 otázek. Vtip je v tom, že já zde napíšu pouze odpovědi aniž by jste vy znali otázky. Pokud by jste je znát chtěli, napšte mi do komentu email a já vám je obratem odešlu. Podmínkou však je, že musíte pokračovat dále. Tzn. musíte otázky vyplnit také na svém blogu atd. :)) Nu... tak tedy se předvádí vaše ,,praštěná perníková dutina'' xD.


Fun fiction Harry Potter

13. listopadu 2008 v 15:59 | Jenn |  Fun fiction HP
Mé fun fiction HP povídky. Snažím se s tím skončit a nutno dodat že dosti úspěšně. Zde nejspíš příliš nic moc přibývat nebude a pakliže ano, nejspíš se konce nedočkáte. xD

Střepy přinášejí štěstí

Děj: Poté, co se Hermiona srazí s úhlavním nepřítelem Harryho, Dracem Malfoyem, vše se změní. Nejspíš by na tom nebylo nic tak podivného, kdyby se nerozbilo vzácné zrcadlo času, poslední svého druhu (nepočítáme-li přirozeně jeho dvojče, které nebylo známo, kde leží). Hermiona musí i přes vlastní odpor spojit s Dracem síly a zrcadlo navrátit do původního stavu, než na ně padne podezření.
Avšak to netuší, že střepy, jež se ze zrcadla vysypaly, jí přinesly štěstí...

Postavy: Hermiona Grangerová, Draco Malfoy, Harry Potter, Ron Weasley, Levandule Brownová, Ayelin Moorová (AUTP), ad.

Žánr: romantika

Stav: rozepsaná
Prolog - 1. - 2. - ...

Srdíčko

10. listopadu 2008 v 19:25 | Jenn |  Foceno
Nic moc se tu teď neděje, já vím, ale není moc čas. Chci vám ukázat alespoň své fotky, jež jsem dneska doma zhotovila zcela náhodně. Protože jsem odpoledne byla s kamarádkou v keramice a tam prodávají různé kytičky, hvězdičky a srdíčka na nalepení, několik jsme jich koupila. Jedno srdíčko je i na těchto fotkách. :)) Myslím, že ty fotky docela ujdou...
Zkomentujte prosím. :))
BTW., jsou to mé hnátičky, takže na ně moc nekoukejte, protože má levačka je ještě horší než pravačka. xD No jednoduše no comment. Tenhle obrázek bych nazvala asi ,,srdce na dlani''. :))


Stmívání

6. listopadu 2008 v 19:40 | Jenn |  Čtenářský deník

Spisovatelka: Stephenie Meyerová


Překlad: Markéta Demlová

Rok vydání: 2005

Žánr: fantasy, romantický, horor (jakože:D)


Sen

4. listopadu 2008 v 21:09 | Jenn |  Básničky
Je to vlastně dost šílený. Napadlo mne to trochu jinak, ale než jsem to stihla napsat kamkoli, zapoměnla jsem to. Jako vždy. :(( Takže z toho vzniklo tohle a upřímně... - to je dost zoufalé.