Změna je život

22. října 2008 v 19:41 | Jenn |  Dear diary

°°Dal jsi mým krokům smysl, dal jsi smysl tlukotu mého srdce a činnosti mého mozku. Tak mi to znovu neber..°°


Zjistila jsem, že život není jako psaní textu na papír. Není jako cestička bez překážek. Nezáleží na síle jedince, nýbrž davu. Žádný jedinec bez ostatních totiž nic nesvede. Záleží jen na tom, jak se dokážeme poprat se sebou samým. Jakou dokážeme udělat sobě vizitku a jací budeme v očích ostatních. Jen na tomhle vše leží. Pakliže učiníme jeden špatný krok, lze ustoupit. Pakliže dva, musíme dlouho napravovat škody, pakliže však jdeme dál a dál špatně, nedá se to vrátit. Ta špína už nezmizí. Přestože v nás mnohdy už není, nikdo z ostatních nám ji nesmaže. Je příliš mnoho lidí, kteří dají na ostatní, kteří nemají svůj názor a úsudek. Příliš mnoho lidí, kteří odsoudí dříve, nežli vás poznají. Občas stačí pouhý pohled a raději se otočí. Smutné je, že vy už se nemáte kam otáčet...
Všechno se mění. Já, lidi okolo mě, můj život. Během posledních dvou let, spíše posledního půl roku je to všechno v háji. Vlastně jsem šťastná, spokojená, ale uvnitř tak strašně prázdná a zoufalá. Nevím, kdo jsem já, kdo jsou lidé okolo mne. Kdo je přítel a kdo nepřítel. V tomhle světě už to nevím. Nedokážu rozpoznat pravdu od lží, protože lidé se až příliš zdokonalili v maskování sebe samého a svých myšlenek. Ani já nejsem jiná, ani jiná nebudu. S tímhle jsem přišla, s tím i odejdu. A chce se mi brečet, že nevím co mohu udělat. Naopak vím, že nemůžu dělat nic... sama ne.
Trápí mě stále to samé - on. Začíná se to všechno měnit, možná. A přitom je všechno při starém. Při tom starém bahnitém životě, kdy jdu z kaluže do bahna a z bahna do kaluže. A jsem si téměř jistá, že pokud by se mi můj dosud největší sen splnil, v tom okamžiku by mne přestal zajímat. Po pár dnech, možná týdnech by mě přestal bavit. Celé dlouhé dny a měsíce si za něčím jdete a jakmile to chytíte do dlaní, vlastně přijdete na to, že ani nevíte důvod proč jste tak toužili...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš mě rád*a?

:) odpověz :D 100% (89)

Komentáře

1 Ajkushka .. xD Ajkushka .. xD | Web | 24. října 2008 v 16:31 | Reagovat

good blog, mrkni se na náš prosííím :)

2 Revoluce Revoluce | Web | 25. října 2008 v 16:12 | Reagovat

Nadešel osudný den a já už se nehodlám skrývat. Nehodlám si nechávat pro sebe, co všechno si o dnešním světě doopravdy myslím!

Postupně přestávám být tou slušnou holčičkou a na ty vaše zkurvený nápady odpovím ve stejně špinavém jazyce, jako je dnešní doba... Můžete si za to sami! To vy jste nalinkovali tomtuto světu koleje, po kterých má jet a já se s vámi svézt doopravdy nehodlám!

Jděte už, kurva, do prdele se svými posranými alternativami hudby, kterou nás krmí ten tzv hudební průmysl! Chápu, že pitomci bez talentu, jako jsou hip-hopíci a rapeři se prostě musejí uživit - ale poslouchat se to nedá! Proč mají kvůli jejich blbosti a blbosti lidí bez hudebního sluchu trpět další?

Také už nemám chuť dusit se smradem z vašich cigaret! Zalkněte se! Kuřáci si uklidňujou nervy a nekuřáci mají umírat na rakovinu? Spravedlivý to svět, že?

A vy, hajzlíci, konečně zhebněte se svým falešným pojetím lásky! Udavte se vlastním spermatem! Chcete-li umírat na AIDS - vaše volba, ale nevnucujte své oplzlosti jiným. Pro mě, za mě, se třeba udavte vlastním spermatem, když to musí být!

A vy, "dámy", budoucí děvky, které provozujete svou "panenskou" a zdánlivě legální prostituci ve všemožných médiích - vy pojděte s nima!

Kam se, do hajzlu, poděl ten starý dobrý svět? Kam se poděly dobré mravy lidí? Kam se poděla lidská ctnost? Čest? Vždyť i ti politici ve vládě jsou jen prasaty, kteý si na úkor jiných cpou vlastní teřichy. Parazitismus to je! Tak se ani prasata nechovaj! To pánové a dámy tak po čase jen vypadaj!

Vážení, laskavě se svým smradem, svým odpadem, svými výkřiky zoufalství laskavě udavte ve vlastních bytech! Zabetonujte si okna i dveře, ať vám váš "hrad" poslouží jako dokonalá hrobka.

No vážně, on ten svět o nic nepřijde, když vy už tady nebudete! Stejně se jen celý život honíte za vlastním ocasem a co z něho máte?

Vy, špíno odsouzená k zániku, pojdi dík svýmvlastním výtvorům. Udav se práškama, kterými se tak zoufale snažíš ututlat své pocity viny nad vlastní neschopností si život pořádně vychutnat. Nebo se uchlastejte k smrti! Zabijte se tím, co jste si sami stvořili, aby vás bavil svět!

Vážená povrchnosti, chcípni! Neboť nikdy nepoznáš, jaké to je, opíjet se vlastním plnohodnotným životem!

3 Jenn Jenn | 26. října 2008 v 19:39 | Reagovat

No wow, ,,Revoluce'', to byl proslov. Kdyby si přiště vynechal/ laskavě těch hodně sprostých výrazů, byla bych vděčnější. ;) To co jsi tu napsal/a je možná cie pravda, ale  tímhle ničemu a nikomu nepomůžeš...

4 Revoluce Revoluce | Web | 28. října 2008 v 13:26 | Reagovat

Mrkni na můj blog - máš tam překlad

5 Alča 456 Alča 456 | Web | 28. října 2008 v 15:23 | Reagovat

Hezký blog! :)

6 elisabeth Constantine elisabeth Constantine | E-mail | 27. května 2009 v 14:38 | Reagovat

Sem napište komentář

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.