Čájo lužličkové

3. října 2008 v 21:20 | Jenn |  Oznámení
Čau lidi, tak se ozývám. xD
No, mám pár novinek. Jelikož 29. září byl můj ctěný den - bylo mi čtrnáct (víte, jsem velká holka!), dostala jsem bráškův noťásek. Nu a ptž tam ještě není net a nejspíšani nebude (snad!), tak píšu! Důvodem slova snad je, že pokud by tam internet byl, nikdy bych se k psaní nepřinutila. A víte, musím se pochválit. Za dnešní odpoledne jsem vymyslela novou povídku a už pomalu roste.
Tedy, nebude to povídka. Rozhodla jsem se psát trochu víc. Nebudu to zde zveřejňovat, třeba z toho vznikne i knížka...ne, mlčím! Na tohle za prvé nemám ani trochu talent a už vůbec ne čas. Ani trpělivost. Jednoduše vzniká nový příběh. Nebudu zde zveřejňovat o čem, Inees mi trochu zkrachla, takže jsem se rozhodla pro něco zcela nového, co dokončím! Alespoň bych chtěla. =)
No nic, jinak mi dnes odjela maminka do Řecka, takže budu 12 dní přežívat pouze s tatínkem a bráškou, který bude stejně celej tejden na vysoký, takže to je fuk. No prostě to bude dost fuška. xD Jinak jsem teď furt ponořená v knížkách. Od kámošky jsem si půjčila Eragona, což je něco dokonalýho! <3 A k narozkám mi babčá darovala Svítání<3. Ještě jsem nezačala číst, ale co dočtu Eragona, vrhnu se na to. =)
No tak už doopravdy jdu, mějte se krásně, pá:-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Estel Erunámë Estel Erunámë | Web | 4. října 2008 v 19:28 | Reagovat

Héh.. tobě je teprve čtrnáct?? to čumím.. bych tě tipla tak na patnáct a více.. XD no.. ale tak teda opožděně všechno nejlepší k narozeninám.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.