Comeback from Zlín

11. července 2008 v 19:09 | Jenn |  Dear diary
Comeback & death.
Asi tak bych to vystihla... :( Jsem zpět z basketbalového Hoop Campu, který se konal ve Zlíně. Bylo to něco... podivného. Dost jsem se naučila, ale stále jsem měla takový ten zvláštní pocit... Dosud nevím, co to bylo. Nejistota? Strach? Tréma? Já nevím, raději nezkoumat.

Přestože jsem se s nikým nespřátelila nijak zvlášť hodně, je mi smutno. Nestihla jsem se s nikým rozloučit - s nikým, s kým jsem chtěla (viz. Kuba, Čapec, Monča, Lucka, Radim, Matěj, Yannick a ostatní - píšu to tu pro sebe, až si to někdy budu číst, abych věděla XD :')) ). Většina odjela hned na začátku a já poletovala jinde. Mrzí mě to, ale tak... :( Ještě k tomu ten pocit, že už je nejspíš nikdy v životě neuvidím...
Budu na ty lidi vzpomínat. Zažila jsem tam spoustu věcí, zklamání, radosti, smutku, trémy, smíchu a okamžiků, který se mi nikdy z hlavy nesmažou. Jsem za to ráda. :)) Na druhou stranu mě teď mrzí, že nejsem s těmi lidmi... Ale čas holt letí a zůstávají pouhé vzpomínky. Jen doufám, že příští rok tam budou znovu a já si na ně stihnu alespoň vzít nějaký kontakt. :'(
Jinak to bylo dost vydařené. Sice jsem moc nejedla ani nespala a míč jsem měla v ruce nejméně osm hodin v kuse, ale bylo to bombové. Obdivuju ty děcka, mají nehorázný talent, bylo to vážně dokonalý, jak hráli. :)) Sice jsem v tomhl příliš nezapadala, ale i tak jsem za to ráda. Za to všechno... :)
Tak se loučím, jdu lehnout do hajan a pustit si nějaký hezký film. :) Musím odopočívat. ;)) Tak se mějte a kapitolu nepřidám, dokud nebude splněný limit komentářů. Ještě bych chtěla připomenout, aby jste se hlásili do soutěže :P. Nachází se TADY.
Loučí se Jenn*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Sallieri Lucy Sallieri | Web | 12. července 2008 v 11:08 | Reagovat

Vítej zpět... ;o)

Docela ti závidím, že ses měla tak dobře, i když s výhradami. Budu ti držet pěstičky, aby si ty lidičky potkala. Třeba příští rok, ale potkala... ;o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.